Zastosowania

Lampka do zadań specjalnych


Żyjemy w świecie gadżetów, w którym producenci przedmiotów z których korzystamy na co dzień prześcigają się w różnego typu rozwiązaniach, które uczynią je jeszcze bardziej funkcjonalnymi i atrakcyjnymi.

Jednym z takich rozwiązań jest lampka biurkowa AWAN LED C-W, która nie tylko zapewni nam odpowiednie oświetlenie, ale również będzie informować jaki mamy dzień, którą godzinę, jaką temperaturę mamy w pomieszczeniu, a nawet przypomni nam o urodzinach naszych najbliższych, czy nadciągającej rocznicy ślubu - co może uratować niejednego zapominalskiego Pana ;) Lampka przyda się również osobom mającym problem ze wstawaniem do pracy, posiada bowiem również budzik z wbudowaną funkcją drzemki.

Należy wspomnieć także o funkcjonalnościach typowych dla lampki biurowej. Nie ograniczają się one jednak do zwykłego dawania światła. Włącznik dotykowy posiada bowiem 3-poziomową regulację jasności a dodatkowy włącznik światła nastrojowego, które oświetla podstawę lampki, zapewni ciekawe efekty świetlne w kolorach RGB.

Warto również dodać, że lampka posiada nowoczesny, minimalny design który sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu, a dzięki pełnej regulacji ramienia lampka nie zajmuje dużo miejsca i pozwala nam skierować światło w dowolne miejsce.

Lampkę AWAR można równiez zakupić w wersji S-W bez wyświetlacza i dodatkowych funkcjonalności.

Kalkulator LED

Sprawdź ile mógłbyś oszczędzić wymieniając oświetlenie na LEDy

Oblicz

Powiązane produkty


AWAN LED C-W

AWAN LED C-W

Strumień

max 240 lm

Moc

7 W

Skuteczność

0 lm/W

nie dotyczy


ciepłobiała


nie dotyczy

Gdzie kupić
AWAN LED S-W

AWAN LED S-W

Strumień

max 240 lm

Moc

7 W

Skuteczność

0 lm/W

nie dotyczy


ciepłobiała


nie dotyczy

Gdzie kupić